Mega Moolah – Een kans om miljoenen te winnen

megamoolah

In de wereld van online gokkasten wordt de Mega Moolah-slot beschouwd als één van de beste aller tijden. Wat op het eerste gezicht een eenvoudig spel lijkt met 5 rollen en 25 winlijnen , is in werkelijkheid iets veel specialer en heeft enkele van de grootste jackpots in de geschiedenis uitbetaald. Sinds de release door Microgaming in 2006, is Mega Moolah een vaste favoriet bij online gokkastenspelers dankzij de solide RTP (als je rekening houdt met de progressieve jackpot) en het eenvoudige, maar leuke thema en de gameplay. Als je hoopt eens echt rijk te worden, moet je meer te weten komen over de Mega Moolah.

Hoe speel je Mega Moolah?

Met een 5×3 lay-out – 5 rollen en 3 rijen – is een Mega Moolah gokkast visueel ongecompliceerd. Met 25 winlijnen die alleen van links naar rechts lopen, en een bonusronde die compleet wordt geleverd met wilde vermenigvuldigers, is het in veel opzichten een typische videoslot. maar wat de gokkast speciaal maakt, is zijn Mega Moolah jackpot-bonuswiel. Deze bonusfunctie wordt volledig willekeurig geactiveerd en stelt spelers in staat om één ​​van de vier progressieve jackpots te winnen door aan een wiel te draaien. Het thema en de symbolen van het spel zijn gebaseerd op de Afrikaanse savanne, met leeuwen, olifanten, giraffen en andere wilde dieren die de gebruikelijke 10, J, Q, K en Ace vergezellen. Dit is niets nieuws in 2021, maar het spel was één van de eerste die een safarithema adopteerde.

Met lage maximale inzetten en een lage minimale inzet, kunnen de meeste mensen die spelen het best worden omschreven als low rollers. Dat lijkt misschien vreemd, aangezien deze slot zulke grote prijzen heeft, maar het is gewoon zoals het is. Als je veel geld wilt inzetten op een enkele spin, dan is dit niet de gokkast voor jou. Eigenlijk is spelen net zo eenvoudig als het selecteren van je inzetniveau en het aantal winlijnen en vervolgens op Spin klikken. Je hoeft niets speciaals te doen om de grote jackpots van het spel te activeren, want dat gaat vanzelf.

De grootste uitbetaling van de Mega Moolah is  €19.430.723,60  Deze jackpot viel in Belgie op 27 april 2021.

Uitbetalingstabel van de Mega Moolah

Je kan op de Mega Moolah gokkast een zeer grote jackpot winnen, maar dat is niet alles. In het normale spel zijn er ook voldoende mooie geldbedragen te winnen, door combinaties met de symbolen op de speelrollen. In deze uitbetalingstabel zie je welke prijzen er zijn:

De Leeuw

De Mega Moolah heeft ook een wild symbool, deze zogenoemde joker kan ervoor zorgen dat je een winnende combinatie maakt op de online gokkast.

Het mooie van een Wild is dat als je speelt op meerdere winstlijnen je zo makkelijk meerdere winnende combinaties kan halen, aangezien een Wild voor meerdere symbolen tegelijkertijd kan staan. Het enige symbool waar een Wild niet voor kan staan is het Scatter symbool.

Het zal ook de uitbetaling van de overwinning verdubbelen, uiteraard is de wild bij Mega Moolah de Koning der dieren. Dit betekent natuurlijk dat de leeuw het zeldzaamste beest op de savanne is.

Scatter Monkey

Scatter Monkey – Het aapje is de moeite waard in het spel. Bij drie aapjes activeer je namelijk de free spins modus. Als je er drie verzameld win je 15 free spins. Je maakt zo 15 rondes lang extra kans om te winnen (en hopen op die Jackpot) Tijdens de free spins functie kan je al heel snel enkele mooie bedragen bij elkaar weten te spelen en kan je ook nog extra spins activeren. Zo krijg je gratis spins zonder dat het je geld kost.

Het minimum startbedrag van de jackpot:

  • Mini Jackpot: minimaal 10 euro
  • Minor Jackpot: minimaal 100 euro
  • Major Jackpot: minimaal 10.000 euro
  • Mega Jackpot: ten minste 1 miljoen euro !
Symbol2-of-a-kind3-of-a-kind4-of-a-kind5-of-a-kind
Leeuw (Wild)3,7531,25375,003.750,00
Olifant1,5012,5062,50187,50
Buffel1,0010,0037,50150,00
GirafGeen prijs7,5031,25125,00
ZebraGeen prijs5,0025,00100,00
AntilopeGeen prijs2,5012,5062,50
AGeen prijs2,0010,0037,50
KGeen prijs1,507,5025,00
QGeen prijs1,005,0018,75
JGeen prijs0,753,7515,00

Hoe de Mega Moolah Jackpot te winnen?

Naast het afdekken van alle winlijnen van het spel, kun je niet veel doen om je winkansen te vergroten als je Mega Moolah speelt. Het jackpotwiel verschijnt willekeurig, soms zelfs na een verliezende draai, maar het spreekt voor zich dat spelers die vaker draaien, meer kans hebben het wiel tegen te komen. Het is echter dat jackpotwiel, waar je echt op wilt letten want daar vallen de Jackpots op.

Mega-Moolah-Jackpot

Het minimum startbedrag van de jackpots zijn vastgelegd:

  • Mini Jackpot: minimaal 10 euro
  • Minor Jackpot: minimaal 100 euro
  • Major Jackpot: minimaal 10.000 euro
  • Mega Jackpot: ten minste 1 miljoen euro

RTP en volatiliteit in Mega Moolah-slot

In een casinospel zoals Mega Moolah verwijst het RTP-percentage (Return To Player) naar de hoeveelheid geld die een speler theoretisch zou terugkrijgen over een aantal speelsessies. Dit aantal zal altijd onder de 100% liggen voor slots, maar dat betekent niet dat elke speler uiteindelijk verliest op slots. In feite zijn de grote overwinningen die aan deze spellen zijn gekoppeld, wat dit cijfer naar beneden haalt. Officieel staat de Mega Moolah RTP op 88,12%. We moeten er echter op wijzen dat dit geen rekening houdt met de progressieve jackpots van het spel. Als je hier rekening mee houdt, springt de RTP van het spel naar ongeveer 96%, wat ongeveer het gemiddelde is voor de meeste online slots.

Als je niet bekend bent met het concept van volatiliteit lees er HIER dan meer over.

Hoe verhouden Mega Moolah-winsten zich tot andere gokkasten?

Mega Moolah heeft twee plaatsen op de lijst van de top vijf van grootste online slotjackpots die ooit zijn uitbetaald, de nummer één plek is voor Mega Moolah. Je kan wel zeggen dat de Mega Moolah-slot ongeëvenaard is als het gaat om grote uitbetalingen, met alleen NetEnt’s Mega Fortune die er dichtbij komt.

Mega Moolah is volledig mobiel compatibel, dus het ziet er precies hetzelfde uit op je telefoon.

Tips en Tricks – Hoe win je?

Als gokkers vertrouwen we ons lot vaak toe aan de grillen van Lady Luck. Spreken van een gokkaststrategie is goed en wel, maar uiteindelijk kun je weinig doen tegen de complexe RNG die tegenwoordig de spellen draait. Hoewel er geen zeker recept voor succes bestaat, zijn er manieren om je kansen een beetje te verhogen. Jezelf een klein voordeel geven, zou uiteindelijk het beslissende verschil kunnen zijn, dus laten we eens kijken welke Mega Moolah-tips we hebben gekregen van de meer ervaren spelers die er zijn.

  • 1. Speel met Max Bet. Mega Moolah vereist niet dat je een inzet boven een bepaald bedrag plaatst als je in aanmerking wilt komen voor de Mega Jackpot. Dat is mooi, maar het plaatsen van een grotere inzet geeft je een grotere kans om het jackpotwiel te activeren. Omdat het winnen van een jackpot je belangrijkste doel is, vergroot het plaatsen van de maximale inzet je kans om aan het wiel te draaien.
  • 2. Speel lang. Als alternatief geven sommige spelers er de voorkeur aan het aantal spins te maximaliseren. In een ideale wereld zouden we kiezen voor veel spins met een maximale inzet. Als je echter geen grote bankroll hebt, kun je het beste de minimale inzet plaatsen en profiteren van de autoplay-functie. Een dergelijke tactiek kan echter de prestaties van het basisspel schaden, vooral in de gratis spin-ronde.
  • 3. Gebruik je bonus. De meeste welkomstbonussen van casino’s zijn gericht op het spelen van slots. Sommige casino’s geven je extra geld, terwijl andere gratis spins of een mix tussen de twee aanbieden. Ook al zijn er inzetvereisten voor je winst, een grotere bonus geeft je meer kansen om het jackpotwiel te activeren. Spelen met de maximale inzet of het verhogen van het aantal spins zijn de belangrijkste manieren om de jackpot te bereiken.
  • 4. Houd de jackpot bij. Veel spelers besteden speciale aandacht aan de snelheid waarmee de progressieve jackpot groeit. Deze grafieken kunnen u helpen te bepalen of de jackpot hot is en binnenkort zal vallen. Houd er echter rekening mee dat een hogere jackpotsnelheid ook aangeeft dat uw concurrentie toeneemt. Als de jackpot snel stijgt, betekent dit dat er wereldwijd meer mensen inzetten.

Conclusie Mega Moolah

Nog steeds met het Guinness World Record voor de grootste uitbetaling van online slots, ontkom je er niet aan dat Mega Moolah de gokkast is als het gaat om levensveranderende jackpots. Behalve dat het origineel is, beweren velen dat het nog steeds de beste is. Als er iets is dat je niet leuk vindt aan het thema, dat weliswaar een beetje moe aanvoelt in 2021, of de gameplay, dan zijn er andere games in het Mega Moolah-assortiment waar je in plaats daarvan naar kunt springen. Naast de enorme progressieve jackpots, heeft Mega Moolah ook een behoorlijke bonusronde – beter dan sommige standaard slots. Al met al kunnen we niets aanmerken op dit spel. Het doet alles wat het moet doen, en het doet het buitengewoon goed. Voor de Mega Moolah slot geven we een score van 9/10.

Speel nu Mega Moolah en pak die Bonus!

casino-welkomstbonus

Meer over Online Gokkasten

Online Gokkasten Speluitleg

Online Gokkasten Speluitleg

Beproef uw geluk op slots oftewel online gokkasten. Online casino’s bieden een enorme verscheidenheid aan…

Starburst XXXtreme review + Gratis spelen

Starburst XXXtreme review + Gratis spelen

Starburst XXXtreme review Iconisch is een veel gebruikt woord, maar als ooit een online gokkast…

Mayan Rush review + Gratis spelen

Mayan Rush review + Gratis spelen

Ontdek de geheimen van een oude beschaving wanneer je de Mayan Rush gokkast online speelt.…

Book of Ra review + Gratis Spelen

Book of Ra review + Gratis Spelen

Ben je altijd al gefascineerd geweest door het mysterieuze land van Egypte, zijn piramides, sfinx…

Image
Mayan Rush review + Gratis spelen
Waarom Monopoly Live zo leuk is
Wedtips met Andy van der Meyde
James Bond bazen vervalste casinowinst van Sean Connery
Dit maakt jou een succesvolle gokker
Casino WelkomBonus | Waar je op moet letten
Craps Speluitleg
Hoe speel je langer met minder geld?
10 tips voor beginnende online casino spelers
De toekomst van fysieke casino’s in een online wereld
Ksa treedt op tegen netwerk illegale online bingo’s
Outright Weddenschap uitleg
Dragon Tiger speluitleg
10 redenen waarom online casino’s zo populair zijn
Gonzo’s Treasure Hunt – Unieke Live Casino Gameshow
Champions League duels 24-11-2021
Croupier worden bij Holland Casino
Black Gold Megaways Review + Gratis Spelen
Load More